Битолчанец пред влезот во СВР Битола го нарушил јавниот ред и мир

На 21.11.2023 во 13.50 часот пред влезот во СВР Битола, М.С.(66) од Битола го нарушил јавниот ред и мир. По документирање на настанот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

СВР Битола

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment