Во авион на пат кон Битола соблечена, вечерта на настап облечена

 351 

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша вчера со приватен авион слета во Охрид, а потоа со автомобил се упати кон Битола каде имаше свој настап.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment