ВРЕМЕТО УТРЕ: Променливо облачно и студено со засилен, повремено силен северен ветер (над 80 км/час)

Loading

Променливо облачно и студено со засилен, повремено силен северен ветер (над 80 км/час).

На повисоките места и на планините ќе има слаби локални врнежи од снег.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment