ВРЕМЕТО УТРЕ

Loading

Претпладне во западните делови ќе има појава на ниска облачност или магла, а во текот на денот ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб ветер од променлив правец.

Во Скопје сончево со мала облачност. Ќе дува слаб ветер од југозападен правец.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment