Доста беше политика, му благодарам на СДСМ но јас си заминувам

Loading

Директорот на Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР), Коста Петров, денеска преку социјалните мрежи потврди дека поднесува оставка од својата функција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment