Лице од Крушево пријавил дека во с.Кривогаштани бил физички нападнат

 1,561 

На 25.09.2022 во Полициското одделение Кривогаштани, К.Б.(33) од Крушево пријавил дека во с.Кривогаштани бил физички нападнат од В.М. од Крушево и Г.Ц. од с.Кривогаштани. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

СВР Битола

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment