Лице од с.Дебреште физички нападнал полициски службеник кој извршувал службени дејствија

 5,348 

На 08.11.2022 во 17.10 часот во с.Дебреште, прилепско, А.С.(31) од с.Дебреште физички нападнал полициски службеник кој извршувал службени дејствија. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

СВР Битола

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment