МЕТЕОАЛАРМ: Денес ќе дува засилен ветер од јужен правец, наместа со брзина и над 60 км/час

Известување , денес според УХМР ќе дува засилен ветар од јужен правец, наместа со брзина и над 60 км/час

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment