Прилепчанец во полиција пријавил физички напад

 3,946 

На 11.08.2022 година во 19:10 час во Полициска станица Прилеп М.Ш. (24)  од Прилеп пријави дека околу 18:00 часот бил физички нападнат од Е.Б.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.- информираат од СВР – Битола

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment