Прилепчанец пријавил оддалечување од домот на синот, полицијата во потрага

 3,328 

На 03.10.2022 во ОВР Прилеп С.М.(52) од Прилеппријави дека неговиот син С.Џ.(29) се оддалечил од домот.

Се преземаат мерки за негово пронаоѓање.- велат од СВР Битола

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment