Ресенчанец физички нападнат од неговата сопруга

 152 

На 07.11.2022 во ОВР Ресен, 38 – годишен маж од Ресен пријавил дека бил физички нападнат од неговата сопруга
Г.Н.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

СВР Битола

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment