Скопјанец нападнат од битолчанец во Центар

„Вчера во 20,30 часот С.С.(31) пријавил дека на подрачјето на Центар бил физички нападнат од М.Н. од Битола и уште две лица.

Се работи на расчистување на случајот“, информираат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment