Физички напад од две лица пријавил прилепчанец

 2,841 

На 20.08.2022 во 21.30 часот У.В.(29) од Прилеп пријавил дека околу 15.30 часот во Прилеп бил физички нападнат од две лица. Се работи на расчистување на случајот.- информираат од СВР Битола

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Leave a Comment